Opinie o produktach z Biedronki

O stronie

Zakupy w Biedronce robię od czterech lat. Dawno dawno temu, wybrałem się do Biedronki, jednak nie wciągnąłem się w zakupy ze względu na brak możliwości płatności kartą.

Potem postanowiłem dać sieci jeszcze raz szansę i zostałem jej fanem. A skoro zostałem fanem to zrobiłem stronę:). Mam nadzieję stworzyć opiniotwórczy produkt który przyda się internautom i będzie miejscem wymiany opinii i porad co do zakupów w tym sklepie.

Dlaczego zostałem fanem?
 • Można już w Biedronce płacić kartą

 • W Biedronce są dobre warzywa i owoce, brakowało mi tego w hipermarketach
 • Są dobre ceny a towar jest często w wersji "special for Biedronka" czyli w wersji XL np: parówki których w opakowaniu jest 6 zamiast 5, Danio 150g zamiast 125g itd
 • Wina w Biedronce- duży i ciekawy wybór, dobre ceny (za 15PLN kupuje się wino które w normalnych sklepach kosztuje 30PLN)


 • Jakie są zakupy w Biedronce?
 • Zakupy robi się szybko, nie jest to wyprawa jak do hipermarketu.
 • Dużo produktów znanych marek. Dużo polskich produktów
 • Sprawdzone produkty w dobrych cenach. Za zakupy wydasz o jedną trzecią do połowę mniej niż w osiedlowym sklepie


 • Ciekawostki?
  Na dzień 10 czerwca 2014 Biedronka ma ponad 2400 sklepów w 600 miastach w Polsce, zatrudnia ponad 45 tyś osób
  Na jednym forum ktoś napisał "Są ludzie, którzy zarabiają bardzo dobra kasę i robią zakupy w biedronce. Bo im wygodnie"

  Uwaga, strona fanBIEDRONKI.pl nie należy do Biedronki, nie jest reklamą na zamówienie

  Płatności kartą w Biedronce?
  Na dzień 11 czerwca 2014, nie można płacić kartą w Biedronce ale można płacić telefonem

  Płatności mobilne w Biedronce
  Od 21 października 2013 ruszyły mobilne płatności w Biedronce- i za pomocą platformy iKASA będą mogli dokonywać klienci posiadający rachunek w Alior Banku lub Getin Banku, a także klienci Banku Pekao SA w oparciu o działający w tym banku system PeoPay. Takie rozwiązanie wynika z chęci udostępnienia mobilnej formy płatności jak najszerszej grupie klientów sieci Biedronka. Co ważne, system iKASA zaprojektowano tak, aby mogły do niego dołączyć kolejne banki oraz punkty handlowo-usługowe.

  Płatności mobilne w sklepach Biedronka nie wiążą się dla klienta z żadnymi dodatkowymi opłatami. Zarówno ściągnięcie aplikacji, jak i wykonanie transakcji jest bezpłatne. Jedyny koszt po stronie klienta, to koszt transmisji danych, który uzależniony jest od operatora.

  Korzystanie z systemu iKASA jest bardzo proste. Opłacając zakupy przy kasie w uruchomionej aplikacji należy wybrać opcję „Zapłać” i pokazać kasjerowi wyświetlony jednorazowy kod. Kasjer wprowadza kod w systemie kasowym, a klient akceptuje transakcję w swoim telefonie. Cały proces płatniczy trwa ok. 10 sekund, a więc krócej, niż podczas płatności gotówką. Użytkownik ma możliwość stałej kontroli płatności poprzez sprawdzenie historii transakcji mobilnych w aplikacji. Ponadto dzięki połączeniu z bankowym rachunkiem osobistym informacje o kwocie transakcji znajdą się na wyciągu bankowym, co gwarantuje użytkownikowi dodatkową możliwość kontroli płatności.

  Płatności mobilne w sklepach Biedronka zapewniają klientom pełne bezpieczeństwo. Podczas realizacji transakcji telefonem, urządzenie pozostaje cały czas w ręku klienta i nie trzeba podawać go sprzedawcy. Aplikacja zabezpieczona jest też specjalnym, ustalonym przez użytkownika, kodem PIN, który należy każdorazowo wpisywać podczas uruchamiania aplikacji. Jest on niezależny od kodu PIN przynależnego do karty płatniczej. Jeśli telefon dostanie się w niepowołane ręce, osoba trzecia, która nie zna unikalnego kodu PIN, nie będzie w stanie skorzystać z aplikacji.

  Przegladaj

   Gazetki